Hurtownia fajerwerków i sztucznych ogni

Hurtownia fajerwerków Poznań

Hurtownia fajerwerków w Poznaniu

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w imporcie i sprzedaży fajerwerków oraz ugruntowaną pozycję na rynku. Od wielu lat dostarczamy naszym klientom w całej europie najwyższej jakości produkty. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną przez cały rok.

Jesteśmy bezpośrednim importerem fajerwerków oraz oficjalnym dystrybutorem firmy Triplex, jednego z najbardziej znanych i cenionych liderów na rynku pirotechnicznym.

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo szeroki wachlarz produktów od wyrzutni 7 strzałowych po ogromne wyrzutnie 368 strzałowe, jak również wszystkie inne grupy fajerwerków: petardy, rakiety, fontanny, pirotechnikę meczową i wiele innych.

Dbamy o wysoką jakość obsługi Klienta. Zapewniamy atrakcyjne rabaty, korzystne warunki współpracy oraz dogodne formy płatności. Oferujemy możliwość zwrotu niesprzedanego towaru!

Zapraszamy do naszego sklepu przy ul. Jackowskiego 21 w Poznaniu na zakupy hurtowe i detaliczne. Posiadamy swój własny magazyn, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować dostępność towaru przez cały rok.

Przy większych zamówieniach hurtowych istnieje możliwość odbioru towaru w naszym magazynie głównym w Czapurach k. Poznania przy ul. Poznańskiej 97.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami, zapraszamy również do zapoznania się z naszym wpisem na blogu o sprzedaży fajerwerków:
"Co potrzebuję żeby handlować fajerwerkami? , Gdzie handlować?, Obwarowania prawne."


Zapraszamy do obejrzenia naszego spotu reklamowego dotyczącego naszej hurtowni fajerwerków.ARKA Fajerwerki - importer fajerwerków | Dystrybutor fajerwerków Triplex | Hurtownia fajerwerków | Sklep z fajerwerkami w Poznaniu | Pokazy sztucznych ogni

© 2015            

ARKA Fajerwerki
ul. Jackowskiego 21
60-509, Poznań

601 775 854
Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: 9-17
Sobota: 10-13