Nowości w ARKA Fajerwerki

Nowości Triplex 2015!

Fajerwerki Triplex

Poszerzyliśmy ofertę detaliczną i hurtową o nowe wyrzutnie firmy Triplex!. Szeroki wybór wyrzutni 13s,25s,36s,49s,100s,168s,368s.

Wyrzutnie kątowe i proste, kaliber 0.8" i 1.2".

Nowości Triplex 2015!

Dystrybutor Triplex w Poznaniu

Fajerwerki Triplex

Z przyjemnością informujemy, że od września br. nawiązaliśmy współpracę z firmą Triplex, jednym z wiodących importerów fajerwerków.

Fajerwerki Triplex znane są ze swojej jakości w Polsce jak i całej Europie. Tym samym staliśmy się oficjalnym dystrybutorem tej marki.

Dystrybutor Triplex w Poznaniu

Granat hukowy GH-2

Paintball / ASG

Nadaje się on świetnie do zabaw wojennych typu paintball czy ASG, imitując rzeczywiste detonacje na polu walki. Dzięki dużej ilości mieszaniny wybuchowej ( 3,2g.) granat daje bardzo głośny efekt hukowy połączony z błyskiem.

Inicjacja (zapłon) odbywa się poprzez wyciągniecie zawleczki, z opóźnieniem 3-5 sek. do momentu detonacji.

Granat hukowy GH-2

Race morskie ponownie dostępne!

Race morskie sygnalizacyjne / oprawy meczowe

Z przyjemnością informujemy że najpopularniejszy model rac morski używany przez kibiców na oprawach meczowych jest ponownie dostępny. Model ten spełnia światowe wymagania Konwencji o bezpieczeństwie życia na morzu SOLAS 74/96 (Safety Of Life At Sea).

Świecie intensywnym czerwonym światłem (15 000 candela) przez 60 sekund. W celu odpalenia należy otworzyć górną pokrywę i pociągnąć za zawleczkę.

Raca morska na oprawy meczowe

Wakacyjna wyprzedaż!

Tanie fajerwerki

Promocja obejmuję nasz cały asortyment i obowiązuje zarówno w naszym sklepie internetowym ArkaFajerwerki.pl jak i sklepie stacjonarnym przy ul.Jackowskiego 21 w Poznaniu. Serdecznie zapraszamy.

Tanie fajerwerki - Wyprzedaż

ARKA Fajerwerki na Allegro.pl

Kupuj szybciej i wygodniej.

Miło nam poinformować, że najpopularniejsze produkty które można zakupić w naszym sklepie stacjonarnym jak i sklepie internetowym są także dostępne w naszym sklepie na Allegro.pl

Allegro.pl - ARKA Fajerwerki

Sklep z wiatrówkami w Poznaniu

Wiatrwki bez pozwolenia

Strzelanie z wiatrówki to świetna forma zabawy dla każdego, niezależnie od wieku i płci. Oczywiście wszystko przy zachowaniu zdrowego rozsądku i zasad bezpieczeństwa. Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego przy ul. Jackowskiego 21, Poznań.

Polecamy także nasz artykuł nt. wiatrówek

Sklep z wiatrówkami w Poznaniu

Kulki dymne / Tuby dymne

Dym w fotografii

Bardzo popularnym efektem stosowanym przy zdjęciach jest kolorowy dym. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się kolorowe kulki dymne.

Dają one ciekawy i bogaty efekt wizualny przy niskiej cenie, bo koszt op. kulek dymnych o zaledwie 2,50zł. W ofercie posiadamy także świece dymne oraz tuby dymne.

Zapraszamy do zakupów dymów w naszym sklepie internetowym lub bezpośrednio w sklepie stacjonarnym w Poznaniu.

Zobacz także: Pełny artykuł nt. fotografowania z użyciem dymków

Kulki dymne do fotografii